FaoFar FaoFar FaoFar FaoFar

Jakość

Głównym celem naszej działalności produkcyjnej jest dostarczanie maszyn najwyższej jakości. Dlatego też jakość każdej produkowanej maszyny staramy się potwierdzić nagrodami zdobywanymi podczas targów leśnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wszystkie typy maszyn produkowane przez firmę FAO FAR posiadają nagrody i wyróżnienia.

 

Otrzymane nagrody :

 

 

 

                   

Leśny Znak Jakości przyznany przez Ośrodek Rozwojowo Badawczy Lasów Państwowych w Bedoniu za frez do przygotowania gleby FAO FAR FV 4088.

 

 

 

  Sowa z Rogowa Nagroda przyznana podczas Międzynarodowych Targów Leśnych w Rogowie, w 2002 roku za frez do przygotowania gleby FAO FAR FV 4088.

 

 

 
Sowa z Rogowa nagroda przyznana podczas Międzynarodowych Targów Leśnych w Rogowie, w 2003 roku za frezarkę kruszącą FAO FAR 2.051 DT.

 

 

  Złoty Medal przyznany podczas Targów Leśnych Eko Las w Tucholi, w 2003r roku za frez do przygotowania gleby FAO FAR FV 4088.

 

 

  Wyróżnienie Specjalne przyznane przez Prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Leśnych podczas Targów Leśnych EKO LAS w Tucholi, w 2004r. za wysokiej jakości maszyny stosowane w technice leśnej.

 

 

  Złoty Medal przyznany podczas Targów Leśnych Eko Las w 2004 roku za frezarkę kruszącą FAO FAR 2.051 DT.

 

 

  Sowa z Rogowa Nagroda przyznana za pługofrezarkę FAO FAR PF 100 podczas Międzynarodowych Targów Leśnych w Rogowie w 2005 roku.

 

 

  Wyróżnienie Specjalne Prezesa Stowarzyszenia Przedsiębiorców Leśnych im. M. Wierzbickiego przyznane za zestaw do podwozu drewna FAO FAR 71-2250 podczas Targów Leśnych EKO LAS w Tucholi - 2006rok.

 

 

  Złoty Medal Nagroda przyznana za zestaw do podwozu drewna FAO FAR 71-2250 (przyczepa o ładowności 7 ton, ładowarka teleskopowa o zasięgu 5,10m), podczas Targów Leśnych w Rogowie w 2006roku.

 

 

  Sowa z Rogowa Nagroda przyznana za miniharwester FAO FAR podczas Międzynarodowych Targów Leśnych w Rogowie w 2007 roku.

 

 

  Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2012r. FAO FAR - seria ciężkich przyczep zrywkowych 9-14 ton z żurawiami. Maszyny FAO FAR zostały nagrodzona po raz kolejny, doceniono wysoką jakość i innowacyjność produktów.

 

 


« powrót