FaoFar FaoFar FaoFar FaoFar

TARGI Leśne w Rogowie

2013-10-25


 

               W dniach 04-06/09/2013 r. spotkaliśmy się z wieloma naszymi Klientami na terenie Targów Leśnych w Rogowie. Targi były zaskoczeniem dla wielu zwiedzających jak i wystawców. Wbrew zgłoszeniom wielu wystawców nie przybyło na targi, co z pewnością wzburzyło zwiedzających, którzy licznie przybyli żeby obejrzeć proponowane na rynku maszyny leśne.

Firma nasza „otwierała” targi, prezentując już przy samym wejściu przyczepę leśną 6 ton, która była nagrodą w trwającej ponad rok loterii „KAŻDY DRWAL MA FAO FAR”. Jako pierwsze stoisko z maszynami leśnymi występowała właśnie firma FAO FAR prezentując:
- nowy miniharwester FAO FAR za podwoziu japońskiej Kuboty z dwiema głowicami: kroczącą i rolkową.
- frezarki kruszące o szerokości roboczej 2 m i 2,3 m . Maszyny są produkowane jako odświeżone i ulepszone modele istniejących już wcześniej kruszarek Fao Far. Zmiany widoczne są gołym okiem: podniesiona przekładnia, zmieniony kształt osłon, nowy design, nowe mocowania nowych zębów, wzmocnienia wielu elementów blachą HARDOX i inne do obejrzenia, których zapraszamy w zakładce frezarki kruszące.
- frezy leśne,
- pługofrezarki,
- całą gamę przyczep leśnych z żurawiami, w tonażach od 5-14 ton. Wśród przyczep największe emocje wzbudził model Fao Far 1442 z żurawiem Cranab. Maszyna bezkonkurencyjna, stanowiąca alternatywę dla forwardera. Zagregowana z ciągnikiem zupełnie zastępuje forwardera. Układ hydrauliki zapewnia wydajność i sprawność działania jak w maszynach wysokowydajnych.
            Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce przyczepy leśne.
 
Zapraszamy Państwa na targi leśne w BRNIE w dniach 30.03.-03.04.2014 r.

 

 
« powrót